Namik Dokle me laps e letër u futet llogarive: Ja kush e fiton Kupën e Botës

Publikuar tek: barometri, më 08:34 16-06-2018 Namik Dokle me laps e letër u futet llogarive: Ja kush e fiton Kupën e Botës

Ditën e sotme ka nisur kampionati më i rëndësishëm i futbollit, siç është edhe Kupa e Botës e cila këtë vit luhet në Rusi, ndërsa politikani shqiptar Namik Dokle u është futur thellë llogarive.

 

Me laps e letër, ish-deputeti socialist ka arritur të nxjerrë dy skuadrat finaliste sipas tij në kampionat.

Sipas Dokles në finale do të dalin kombëtarja e Brazilit dhe Gjermania, ndërsa vetë politikani do të donte të fitonte Spanja.

“Une do te doja Spanjen, por...”, ka shkruar Dokle mbi fletën e llogarive, ku dallohen fare qartë dhe gjithë rregull skemat e ndeshjve.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023015975952148
array(1) { ["section"]=> string(82) "namik-dokle-me-laps-e-leter-u-futet-llogarive-ja-kush-e-fiton-kupen-e-botes-124548" }