Nano shfaqet duke bërë shopping në rrugët e Londrës

Publikuar tek: foto-e-dites, më 23:07 08-05-2015 Nano shfaqet duke bërë shopping në rrugët e Londrës

Rikthehet me foto në media Fatos Nano. Dje është kapur me aparat fotografik nga “spiunët” në Londër, dhe fotoja, nuk kishte si të mos qarkullonte në rrjetet sociale. Duket qartë ish lideri socialist Fatos Nano, i cili prej kohësh e ka lënë politikën në Shqipëri, që pas zgjedhjeve të 2005, dhe tashmë i gëzohet kohës së lirë. Eshtë mbëshetur në mur, në një dyqan të Hugo Boss dhe foto është shkrepur në Regent Street. Sikurse dihet nga të gjithë, është rruga me dyqanet më të shtrenjta në Londër.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.009591817855835
array(1) { ["section"]=> string(57) "nano-shfaqet-duke-bere-shopping-ne-rruget-e-londres-10697" }