Nard Ndoka ‘këshillon’ Metën: Kuvendi po mpreh briskun, Ilir kujdes topat vëllai…

Publikuar tek: fcb-bomb, më 12:49 08-07-2019 Nard Ndoka ‘këshillon’ Metën: Kuvendi po mpreh briskun, Ilir kujdes topat vëllai… Rama-Meta-Ndoka

Nard Ndoka i papërmbajtur në këtë status në rrjetet sociale sa i takon procedurave që po ndjek mazhoranca për shkarkimin e Presidentit Ilir Meta.

‘Kuvendi po preh briskun, për të shkarkuar Presidentin! Ilir, kujdes topat vëlla!’ e këshillon publikisht dhe me ironi Ndoka Metën.

Kujtojmë se sot në orën 17:00 Kuvendi do të mblidhet në seancë plenare, ku është parashikuar 130 minuta debat, ndërsa në fund pritet të miratohet ngritja e komisionit hetimor për shkakrimin e Presidentit.

Screenshot_9.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0068159103393555
array(1) { ["section"]=> string(83) "nard-ndoka-keshillon-meten-kuvendi-po-mpreh-briskun-ilir-kujdes-topat-vellai-171499" }