Nard Ndoka plas batutën me kryeministrin: Çfarë ka Edi Rama më shumë se Nexho Shabani?!

Publikuar tek: fcb-bomb, më 17:21 24-07-2017 Nard Ndoka plas batutën me kryeministrin: Çfarë ka Edi Rama më shumë se Nexho Shabani?!

Nard Ndoka, kreu i PDK-së ka sulmuar kryeministrin Edi Rama me anë të një batutetë, teksa i  referohet takimeve të kryeministrit me qytetarët për të dëgjuar ankesat dhe sugjerimet që kanë.

Ndoka në postimin e tij shkruan se Rama “bën humor me dëgjesat e popullit, pasi ju bleu votën!”, teksa ka bërë dhe një krahasim.

Postimi i Nard Ndokës

Çfare ka Edi Rama më shumë se Nexho Shabani?!
Nexho bën humor dhe populli qesh;
Rama po bën humor me 'degjesat' e popullit, pasi ju bleu votën!

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.023913860321045
array(1) { ["section"]=> string(90) "nard-ndoka-plas-batuten-me-kryeministrin-cfare-ka-edi-rama-me-shume-se-nexho-shabani-87192" }