Nard Ndoka tha se “Rama ikën vetëm po e vramë”, trondit ish-deputeti: Edhe ai edhe ti e do plumbin ballit

Publikuar tek: fcb-bomb, më 21:10 17-01-2020 Nard Ndoka tha se “Rama ikën vetëm po e vramë”, trondit ish-deputeti: Edhe ai edhe ti e do plumbin ballit Nard Ndoka / Edi Rama

Ish-deputeti Nard Ndoka bëri një deklaratë shokuese në studion e një emisioni mbrëmjen e djeshme teksa tha se kryeministri Edi Rama “largohet vetëm po ta vrasin”.

“Me protesta nuk ikën ai, e kemi provuar me protesta, nuk ikën. Vetëm po ta vrasim”, tha dje Ndoka.

Ndërsa sot, ish-deputeti Eduart Ndocaj bën edhe një deklaratë më shokuese. Teksa ka postuar lajmin e Ndokës në rrjetet sociale, “kaubojsi” shkruan se plumbin ballit e do si Rama dhe vetë Nard Ndoka e shumë të tjerë si ai.

dfghdgher5u4rhuh.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.018647193908691
array(1) { ["section"]=> string(108) "nard-ndoka-tha-se-rama-iken-vetem-po-e-vrame-trondit-ish-deputeti-edhe-ai-edhe-ti-e-do-plumbin-ballit-192390" }