Nard Ndokës i ndodh e papritura, përlotet para gjithë shqiptarëve. Kjo është arsyeja

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 23:00 14-11-2016 Nard Ndokës i ndodh e papritura, përlotet para gjithë shqiptarëve. Kjo është arsyeja

E kemi parë si politikan dhe si pjesë e e një spektakli, por jo që të përlotet para gjithë shqiptarëve. Edhe kjo i ndodhi Nard Ndokës kur papritur në skenë doli bashkëshortja e tij.

Drejtuesit e spektaklit “Dance with Me” e surprizuan Ndokën duke e ftuar si partnere në vallëzim gruan e tij. Politikani demokrat tejet i emocioanuar ka përqafuar bashkëshorten duke u përlotur para të gjithëve. 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030940055847168
array(1) { ["section"]=> string(88) "nard-ndokes-i-ndodh-e-papritura-perlotet-para-gjithe-shqiptareve-kjo-eshte-arsyeja-59516" }