NASA jep lajmin e fundit: Ja kur do t’i gjejmë ku ndodhen UFOT

Publikuar tek: bota, më 13:17 16-11-2017 NASA jep lajmin e fundit: Ja kur do t’i gjejmë ku ndodhen UFOT

NASA ka deklaruar se brenda dekadave të ardhshme do të gjendet vendodhja e qënieve jashtëtokësore.

Agjencia Hapësinore e Shteteve të Bashkuara është e sigurt tashmë se njerëzit nuk janë të vetmet qënie në univers dhe brenda 10-20 viteve të ardhshme do të gjendet se ku jetojnë UFOT.

Duke folur në një panel publik në Uashington, Ellen Stofan, shefi shkencëtar për Komunikacioni ajror dhe Hapësirë ​​Administrata Kombëtare, deklaroi: "Unë besoj se ne do të kemi indikacione të forta të jetës përtej Tokës në dekadën e ardhshme dhe provat përfundimtare në 10 ose 20 vitet e ardhshme”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Hoteli superluksoz mes Parisit mbetet pa pronar, arsyeja SKANDALI i fundjavës me MULTIMILIARDERIN
Vdekja e modeles 14-vjeçare, trondit ekspertiza ligjore: Ja çfarë iu gjet në trup »
Article Logic
Execution time: 0.010020017623901
array(1) { ["section"]=> string(67) "nasa-jep-lajmin-e-fundit-ja-kur-do-t-i-gjejme-ku-ndodhen-ufot-99785" }