NATA E FUNDIT E FESTËS SË BIRRËS/ Elvana Gjata ndezi mbrëmë Korçën, sonte e ka rradhën Anxhela Peristeri dhe Eugent Bushpepa

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:52 18-08-2019 NATA E FUNDIT E FESTËS SË BIRRËS/ Elvana Gjata ndezi mbrëmë Korçën, sonte e ka rradhën Anxhela Peristeri dhe Eugent Bushpepa

Mbrëmë ka qenë një atmosferë elektrizuese në qytetin e bukur të Korçës.

Festës së Birrës iu bashkua këngëtarja Elvana Gjata e cila ‘çmendi’ publikun me performancën e saj.

Si asnjëherë tjetër Elvana ka marrë shumë dashuri nga qyteti juglindor që mblodhi mbrëmë vendas dhe të huaj.

Ndërkaq, sonte, në natën e katërt të festës së Birrës pritet gjithashtu një super atmosferë.

Për publikun do të kendojnë mes të tjerëve edhe Anxhela Peristeri dhe Eugent Bushpepa.

Kjo është nata e fundit e Festës së Birrës ndaj e diela, i gjen sërish të gjithë në Korçë...68501872_220323605577411_9056665110348562432_n.jpg68461495_2929211870482646_2981724463348842496_n.jpg69150602_2927336097492008_8608255629699579904_n.jpg69520109_880336629006729_2300522755914727424_n.jpg69001510_658916484588455_3020102616068653056_n.jpg68751457_498897734255929_7683979878781157376_n.jpg69277871_394977684551797_8134590422795157504_n.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.026915073394775
array(1) { ["section"]=> string(129) "nata-e-fundit-e-festes-se-birres-elvana-gjata-ndezi-mbreme-korcen-sonte-e-ka-rradhen-anxhela-peristeri-dhe-eugent-bushpepa-175703" }