Nata e fundit në Francë, apo do vazhdojmë? Ja hoteli ku u akomoduan yjet e kombëtares në Lion

Publikuar tek: sport, më 17:24 18-06-2016 Nata e fundit në Francë, apo do vazhdojmë? Ja hoteli ku u akomoduan yjet e kombëtares në Lion

Afër mesditës së sotme djemtë e kombëtares dhe stafi që i shoqëron në Euro2016, një natë para përballjes me Rumaninë në Lyon, Francë, kombëtarja shqiptare u akomodua në hotelin me katër yje, Golden Tulip, I vlerësuar me katër yje.

Hoteli është I vendosur në Saint Priest, me një concept ekologjik dhe me një ndërtesë që I përshtatet normave mjedisore. Dhomat fillojnë nga 77 euro nata dhe çmimi ngrihet edhe sipas cilësisë së tyre. Hoteli ofron 131 dhoma dhe dy suita.

Ka salla të mëdha konferencash dhe ofron komoditet fantastik. Djemtë e kombëtares do të ndihen të relaksuar në një hotel të tillë, aq më tepër përpara një ndeshjeje me jo pak stres për ta me dëshirën, por edhe vullnetin për ta fituar. Sepse nëse do të ndodh ndryshe, atëherë do të duhet të jetë hoteli i fundit që do të shijojnë përpara kthimit në Shqipëri.

13473776_10154878778148765_1057351776_n.jpg13473949_10154878778123765_1624751522_n.jpg13474076_10154878778113765_2010224780_n.jpg13479263_10154878778133765_1931989618_n.jpg13479464_10154878778203765_530483085_n.jpg13472340_10154878778193765_1569135189_n.jpg

 

 

 

 

 

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096797943115234
array(1) { ["section"]=> string(97) "nata-e-fundit-ne-france-apo-do-vazhdojme-ja-hoteli-ku-u-akomoduan-yjet-e-kombetares-ne-lion-43926" }