Ndahen në paqe, Milan dhe Lacio barazojnë për Kupën e Italisë

Publikuar tek: sport, më 00:36 01-02-2018 Ndahen në paqe, Milan dhe Lacio barazojnë për Kupën e Italisë

Ndeshja në kampionat mes Milanit dhe Lacios u mbyll me fitoren dhe dominimin e lombardëve që triumfuan 2 me 1.

Por në përballjen e sotme mes këtyre dy skuadrave e vlefshme për Kupën e Italisë, te dyja ekipet nuk shkuan më shumë se një barazim.

Kjo sfidë u karakterizua nga një kujdes i madh i të dyja skuadrave për të mos pësuar gol, duke qenë se ka edhe një ndeshje kthimi.

Në fundjavë Milan do të udhëtojë në Udine, ndërsa Lacio do të pres në shtëpi Xhenovën.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.0090401172637939
array(1) { ["section"]=> string(67) "ndahen-ne-paqe-milan-dhe-lacio-barazojne-per-kupen-e-italise-108667" }