Ndahen vazot: Ja kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut në Europa League

Publikuar tek: sport, më 22:44 24-08-2017 Ndahen vazot: Ja kundërshtarët e mundshëm të Skënderbeut në Europa League

Skënderbeu i Korçës arriti të mbajë barazimin pa gola sot në ndeshjen e “Play Off”, rezultat që i mundësoi kalimin në fazën e grupeve të Europa League.

Ndërsa vetëm pak çaste më parë janë ndarë edhe vazot e shortit që do të hidhet ditën e nesërme. Kështu Skënderbeu ndodhet në vazon e katërt dhe do përballet me nga një kundërshtar nga çdo vazo.

Vazo 1: Arsenal, Zenit, Lyon, Dinamo Kiev, Villareal, Bilbao, Lazio, Milan, Viktoria Plzen, RB Salzburg, Kopenhagen, Sporting Braga

Vazo 2: Steaua, Ludogorets, Everton, BATE, Young Boys, Marseille, Real Sociedad, Makabi Tel-Aviv, Lokomotiv Moscoë, Hertha Berlin, Austria Vienna, Nice

Vazo 3: Astana, Partizan Beograd, Hofenheim, Koln, Rijeka, Vitoria, Atalanta, Zylte Varegem, Zoria, Rosenborg, Sherif Tiraspol, Hapoel Ber Sheva

Vazo 4: Apollon Limasol, Istanbul Basaksehir, Koniaspor, Vitesse, Slavia Praga, Crvena Zvezda, Skënderbeu, Zilin, AEK, Lugano, Vardar, Ostersunds

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032322883605957
array(1) { ["section"]=> string(78) "ndahen-vazot-ja-kundershtaret-e-mundshem-te-skenderbeut-ne-europa-league-90115" }