Ndahet nga e dashura, i dërgon gjysmën e pasurisë (Foto)

Publikuar tek: bota, më 15:14 18-06-2015 Ndahet nga e dashura, i dërgon gjysmën e pasurisë (Foto)

Mund të duket si një plan gjysmak por një gjerman i acaruar ka prerë çdo gjë që kishte në gjysmë dhe ia ka çuar ish të dashurës së tij.

Djali nga Gjermania ka prerë çdo gjë në mes, një iPhone, një televizor smart, një laptop madje edhe makinën e tij. Gjysmën e vet e ka nxjerrë për shitje në eBay ku makina e prerë tashmë vlen më pak se 2 euro.

Të tjera sende me vlerë të prera në gjysmë përfshijnë disa karrige, një biçikletë, një kolltuk, kaska e motorit dhe një arush.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013068914413452
array(1) { ["section"]=> string(59) "ndahet-nga-e-dashura-i-dergon-gjysmen-e-pasurise-foto-13945" }