Ndahet nga jeta aktorja e njohur e ‘Një histori Hirusheje’

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:19 05-06-2020 Ndahet nga jeta aktorja e njohur e ‘Një histori Hirusheje’

Ditën e sotme është ndarë nga jeta aktorja e njohur amerikane, Mary Pat Gleason në moshën 70-vjeçare.

Mësohet se aktorja ka vdekur, pasi prej kohësh ishte diagnostifikuar me kancer.

Gleason e kemi njohur nëpërmjet filmave: ‘Një histori Hirusheje’, ‘Mami’, ‘Will dhe Grace’, ‘Shtëpia Amerikane’ dhe shumë filma të tjerë.

Lajmin e hidhur e ka bërë me dije menaxheri i saj, me anë të një postimi në rrjetet sociale.

“Ajo ishte një zonjë speciale dhe unë jam krenar që isha mik dhe menaxher i saj’ shkruan menaxheri.

Screenshot_17.png

mary-pat-gleason.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0094730854034424
array(1) { ["section"]=> string(63) "ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-e-nje-histori-hirusheje-209162" }