Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare, mbeten misterioze shkaqet e vdekjes

Publikuar tek: bota, më 16:20 26-01-2021 Ndahet nga jeta aktorja e njohur në moshën 26-vjeçare, mbeten misterioze shkaqet e vdekjes

Aktorja koreano-jugore Song Yoo-jung është ndarë nga jeta në moshën 26 vjeçare.

Mediat e huaja shkruajnë se Song u nda nga jeta më 23 janar dhe ceremonia e varrimit të saj ishte private.

Akoma nuk dihet se cili ka qenë shkaku i vdekjes së aktores 26-vjeçare.

Aktorja është bërë e njohur në vitin 2013, pasi debutoi si modele për kompaninë e kozmetikës Estée Lauder.

Në të njëjtin vit aktroi në dramën “Golden Rainbow” dhe kishte role dytësore në dy shfaqje të tjera në 2014 dhe 2017.

Roli i saj i fundit ishte në vitin 2019, kur ajo luajti personazhin kryesor në dramën “Dear My Name”.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sulm me thikë në Frankfurt, tre persona të lënduar (Dyshimet e para për autorin)
»
Article Logic
Execution time: 0.012343168258667
array(1) { ["section"]=> string(96) "ndahet-nga-jeta-aktorja-e-njohur-ne-moshen-26-vjecare-mbeten-misterioze-shkaqet-e-vdekjes-236480" }