Ndahet nga jeta ish Presidenti i ekipit të Skënderbeut

Publikuar tek: sport, më 19:29 05-06-2016 Ndahet nga jeta ish Presidenti i ekipit të Skënderbeut

Vasfi Haruni, ish-Presidenti i ekipit të Skënderbeut ka ndërruar jetë. Haruni do të mbahet mend për kontributin e madh që ka dhënë për futbollin korçar.

Ngushëllimet për ndarjen nga jeta i ka shprehur edhe ekipi korçar:

“Sot është ndarë nga jeta ish presidenti i Skënderbeut, Z.Vasfi Haruni.Një njeri i madh dhe me kontribut të jashtzakonshëm në futbollin Korçar. Klubi i futbollit Skënderbeu i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes Haruni. U prefsh në paqe”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.032001972198486
array(1) { ["section"]=> string(60) "ndahet-nga-jeta-ish-presidenti-i-ekipit-te-skenderbeut-42533" }