Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 15:11 11-02-2017 Ndahet nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar Silvestër Muçaj

Është ndarë dje nga jeta në moshën 23 vjeçare djali i biznesmenit të njohur shqiptar, Ahmet Muçaj.

Silvestër Muçaj, 23 vjeç, ka ndërruar jetë si pasojë e një sëmundje të rëndë dhe pavarësisht mjekimeve të vazhdueshme nuk ka arritur t’i bëjë ballë.

I riu është përcjellë sot për në banesën e fundit nga familjarët dhe shumë miq të tij.

23 vjeçari ishte djali i vetëm i biznesmenit Muçaj, i cili njihet edhe si Meti i Kristalit, pasi ka patur në pronësi ish-universitetin “Kristal”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033639907836914
array(1) { ["section"]=> string(81) "ndahet-nga-jeta-ne-moshen-23-vjecare-djali-i-biznesmenit-te-njohur-shqiptar-68436" }