Ndahet nga jeta në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 07:17 19-09-2019 Ndahet nga jeta në moshën 43-vjeçare ylli i filmave porno

Ylli i filmave porno, Jessica Jaymes, ka ndërruar jetë ditën e djeshme në shkaqe ende të panjohura.

Jaymes u modeli i parë i Hustlerit në industrinë pornografike.

Mediat e huaja raportojnë se një shoqe shkoi të kontrollonte Xhesikën pasditen e së martës në shtëpinë e saj në San Fernando Valley sepse nuk kishte dëgjuar prej saj për një kohë.

Ndërkohë, kur mbërriti në shtëpinë e saj, e gjeti Xhesikën pa ndjenja.

Shkaku i vdekjes është ende i panjohur dhe tani Zyra e Korporatës L.A. Coroner’s po heton.

Xhesika kishte një histori konfiskimesh. Autoritetet gjetën ilaçe të ndryshme në banesën e saj.

Jessia-Jaymes-1.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.021574974060059
array(1) { ["section"]=> string(64) "ndahet-nga-jeta-ne-moshen-43-vjecare-ylli-i-filmave-porno-178961" }