Ndahet nga jeta në moshën 45 vjeçare gazetarja e njohur Letizia Leviti

Publikuar tek: bota, më 19:18 23-07-2016 Ndahet nga jeta në moshën 45 vjeçare gazetarja e njohur Letizia Leviti

“Lamtumirë Letizia Leviti”. Kështu shkruajnë me hidhërim e dhimbje për kolegen e tyre gazetarët e mediave italiane pas ndarjes së parakohshme nga jeta të Letizia Levitit.

Gazetarja e ‘’Sky Tg24’ dhe më vonë edhe e Rai 1, u nda nga jeta pas një sëmundjeje të rëndë. Leviti ishte nënë e tre fëmijëve, ndërsa kolegët e kujtojnë si një njeri të jashtëzakonshëm dhe një gazetare të talentuar.

Letizia_Leviti_Sottovoce_080424_13.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Çfarë kanë biseduar një qytetar me 18 vjeçarin vrasës para sulmit, zbardhet biseda (TRANSKRIPTI dhe VIDEO)
Shitet Agon Channel, ja cilët janë blerësit e rinj »
Article Logic
Execution time: 0.011573076248169
array(1) { ["section"]=> string(76) "ndahet-nga-jeta-ne-moshen-45-vjecare-gazetarja-e-njohur-letizia-leviti-47532" }