Ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare aktori i njohur

Publikuar tek: bota, më 15:11 20-11-2017 Ndahet nga jeta në moshën 91-vjeçare aktori i njohur

Është shuar në moshën 91-vjeçare aktori i njohur i teatrit dhe ekranit, Earle Hyman.

Hyman u bë i njohur për rolin e babait në e Bill Cosby në "The Cosby Show".

Earle Hyman ka ndërruar jetë në shtëpinë e tij në New Jersey, raporton CNN, shkruan newsbomb.al.

 rexfeatures_4923668a-e1511128842324.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zjarr në një bllok banesash, 19 të vdekur në Pekin
Vdes kameramani i BBC gjatë xhirimit të një sekuence »
Article Logic
Execution time: 0.010525226593018
array(1) { ["section"]=> string(59) "ndahet-nga-jeta-ne-moshen-91-vjecare-aktori-i-njohur-100237" }