Ndahet nga jeta reperi i njohur në moshën 27-vjeçare (FOTO)

Publikuar tek: politike, më 15:34 20-01-2018 Ndahet nga jeta reperi i njohur në moshën 27-vjeçare (FOTO)

Është ndarë nga jeta para kohe reperi i njohur Fredo Santana.

Lajmin e kanë konfirmuar miqtë e tij në rrjetet sociale, përfshirë edhe reperin Drake, ndërsa shkruan “Rest in peace” (pusho në paqe).

Ende nuk ka informacione zyrtare se nga se ka humbur jetën reperi në moshë kaq të re, por në tetor të vitit të kaluiar u shtrua në spital për shkak të dëmtimeve të veshkave dhe mëlçisë.

 

reperi.jpg

 

fredo-santana-nearly-died.jpg

GettyImages-471785538-920x584_copy.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012063026428223
array(1) { ["section"]=> string(64) "ndahet-nga-jeta-reperi-i-njohur-ne-moshen-27-vjecare-foto-107287" }