Ndahet nga jeta Shkëlqim Brushulli, ish-banori i “Big Brother” vuante nga një sëmundje e rëndë

Publikuar tek: aktualitet, më 09:57 13-08-2017 Ndahet nga jeta Shkëlqim Brushulli, ish-banori i “Big Brother” vuante nga një sëmundje e rëndë Shkëlqim Brushulli

Është ndarë nga jeta ditën e sotme ish banori i “Big Brother 1”, Shkëlqim Brushulli. Lajmin e ka bërë të ditur e bija e tij nëpërmjet një statusi në rrjetet sociale.

“Me keqardhjen dhe lëndimin e humbjes të njeriut më të dashur. Ju njoftoj humbjen e të ndjerit Shkëlqim Brushulli BABAIT tim”, shkruan Esmeralda.

Mësohet se Shkëlqimi ishte prej tre vitesh luftonte me kancerin e rrallë në gjak. Ai është baba i dy fëmijëve, Esmeraldës dhe një djali të vogël. /Newsbomb.al/ 

shkelqimi.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0073838233947754
array(1) { ["section"]=> string(97) "ndahet-nga-jeta-shkelqim-brushulli-ish-banori-i-big-brother-vuante-nga-nje-semundje-e-rende-88982" }