Ndahet nga jeta sportisti i njohur, gjendet i vdekur në shtëpi

Publikuar tek: sport, më 23:50 18-01-2019 Ndahet nga jeta sportisti i njohur, gjendet i vdekur në shtëpi

Basketbollisti francez Jermaine Marshall është gjetur i vdekur në apartamentin e tij në Nantë. 

Lajmin e ka dhënë mediat e huaja. Deri më tani nuk dihet se cili ka qenë shkaku i ndarjes nga jeta të 28-vjeçarit.

Ai pati një karrierë të pasur duke luajtur në Itali, Greqi, Holandë, Qipro dhe SHBA me skuadrat Penn dhe Arizona State.

Marshall aktivizohej momentalisht me ekipin e Nantes. Lajmi i vdekjes së tij ka shokuar mbarë opinionin publik sportiv.

 

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.21720886230469
array(1) { ["section"]=> string(68) "ndahet-nga-jeta-sportisti-i-njohur-gjendet-i-vdekur-ne-shtepi-149387" }