Ndahet Olta Gixhari nga i dashuri vite më i ri, lidhja s’ka kthim

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 16:49 28-05-2016 Ndahet Olta Gixhari nga i dashuri vite më i ri, lidhja s’ka kthim

Olta Gixhari i jep fund lidhjes me peshkatarin e saj 22 vjeçar, Xhek Nasufi.

Një nga lidhjet më të përfolura në showbizin shqiptar, kjo edhe për shkak të diferencës së moshës mes aktores dhe ish të dashurit të saj.

Xheku, ka fshirë nga rrjeti social çdo foto me Oltën dhe duket se lidhja nuk mund të ketë më kthim.

Sipas Blitz.al që i referohet miqve të ngushtë të çiftit, ndjenja mes tyre ka mbaruar dhe ndarja është e konfirmuar nga njerëzit e afërt.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.035706996917725
array(1) { ["section"]=> string(70) "ndahet-olta-gixhari-nga-i-dashuri-vite-me-i-ri-lidhja-s-ka-kthim-41745" }