Ndalohet 33-vjeçarja në Tiranë, kryente marrëdhënie seksuale në publik

Publikuar tek: aktualitet, më 09:49 22-07-2015 Ndalohet 33-vjeçarja në Tiranë, kryente marrëdhënie seksuale në publik Foto ilustruese

S.Spahiu, 33 vjeçe, ishte shpallur në kërkim nga policia dhe vetëm ditën e djeshme u bë i mundur arrestimi i saj.

S. Spahiu, banuese në Tiranë u ndalua  sepse Gjykata e Rrethit Gjyqësor Tiranë, më datë 22.06.2015, e ka dënuar me 6 muaj burg. Spahiu akuzohet  për veprën penale “Marrëdhënie  seksuale në vënde publike” sipas Nenit 107 të Kodit Penal.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Shkonin në kalçeto, aksidentohen 5 adoleshentë, 2 humbin jetën
Prangoset gruaja në Vlorë, shfrytëzonte si prostitutë për 5 mijë lekë 25 vjeçaren »
Article Logic
Execution time: 0.012409210205078
array(1) { ["section"]=> string(75) "ndalohet-33-vjecarja-ne-tirane-kryente-marredhenie-seksuale-ne-publik-16735" }