Ndalohet ‘’BMW’’ me drogë brenda, arrestohen 3 persona në Berat

Publikuar tek: aktualitet, më 09:50 01-12-2015 Ndalohet ‘’BMW’’ me drogë brenda, arrestohen 3 persona në Berat

Ndalohet një ‘’BMW’’ me drogë brenda në Berat. Policia pas sinjalizimeve që ka marrë sot ka nisur operacionin ‘’Mysafiri’’, duke kapur në flagrancë 3 persona.

Ata dyshohen të jenë shpërndarës pasi janë kapur me 20 gramë drogë.

Gjergj Laçka, Aleko Çela dhe Edmond Kajo janë arrestuar sot nga policia. Po vazhdojnë hetimet.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Berberi që u arrestua për kundërshtim të inspektorëve të Tatimeve shpallet i pafajshëm
Spoti Prekës, Gjyshi shtiret si i vdekur për Krishtlindje (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.011740922927856
array(1) { ["section"]=> string(64) "ndalohet-bmw-me-droge-brenda-arrestohen-3-persona-ne-berat-26667" }