Ndalohet kamioni me 1 ton marijuanë në Kakavijë, arratiset shoferi shqiptar

Publikuar tek: aktualitet, më 08:53 17-02-2017 Ndalohet kamioni me 1 ton marijuanë në Kakavijë, arratiset shoferi shqiptar

Policia greke ka ndaluar sot në Kakavijë një kamion me 1 ton marijuanë.

Mësohet se menjëherë pasi në kamion është pikasur droga, drejtuesi shqiptar ka lënë kamionin dhe ëshë arratisur.

Sipas mediave greke kamioni ishte me targa shqiptare dhe drejtuesi i kamionit ka hyrë në tokë shqiptare.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sekuestrohet toka me vlerë 1.7 milion euro në Jalë përfituar me dokumenta falso, arrestohet 56-vjeçari (Emri)
Godet me thikë disa herë 35-vjeçarin, policia zbardh ngjarjen dhe arreston në flagrancë autorin (Emri) »
Article Logic
Execution time: 0.012249946594238
array(1) { ["section"]=> string(80) "ndalohet-kamioni-me-1-ton-marijuane-ne-kakavije-arratiset-shoferi-shqiptar-69003" }