Ndalohet në Rinas me pajisjen e dyshimtë shtetasi grek, e ngjashme me atë të izraelitit

Publikuar tek: aktualitet, më 10:39 08-05-2017 Ndalohet në Rinas me pajisjen e dyshimtë shtetasi grek, e ngjashme me atë të izraelitit

Është ndaluar në Rinas me pajisjen e dyshimtë shtetasi grek Irakli Dragounis, e ngjashme me paisjen e izraelitit, i cili u ndalua disa ditë më parë.

Mësohet se greku është shoqëruar nga Policia e Tiranës.  Policia sekuestroi menjëherë pajisjen dhe po merret me hetimin e ngjarjes.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Zbulohet kush është gruaja që u vra brutalisht nga burri në Shkodër (FOTO)
Kandidati i rëndësishëm i PS-së braktis fushatën elektorale, arsyeja është MADHORE »
Article Logic
Execution time: 0.0099501609802246
array(1) { ["section"]=> string(92) "ndalohet-ne-rinas-me-pajisjen-e-dyshimte-shtetasi-grek-e-ngjashme-me-ate-te-izraelitit-77867" }