Ndalon të furnizojë makinën në karburant, gjen një grua në bagazh

Publikuar tek: bota, më 18:49 20-09-2019 Ndalon të furnizojë makinën në karburant, gjen një grua në bagazh Foto ilustruese

Një shofere në Shtetet e Bashkuara të Amerikës është habitur kur ka gjetur grua në bagazhin e makinës së saj.

Ngjarja e çuditshme ndodhi në Kentucky, ku shoferja ndaloi në një karburant për të furnizuar makinën, por vuri re se bagazhi nuk ishte i mbyllur plotësisht.

Teksa e hapi, ajo pa se brenda ndodhej një tjetër grua. Shoferja telefonoi policinë por gruaja doli qetësisht nga bagazhi dhe u largua më këmbë. Forcat e policisë fillimisht dyshuan se gruaja që ndodhej në bagazh po tentonte t’i shpëtonte ndonjë situatë pengmarrje, pasi kishte edhe plagë në trup. Por kur panë kamerat e sigurisë vunë re se ajo ishte lënduar teksa kishte ecur mes pyjeve e më pas u fut me vullnetin e saj në bagazhin e makinës.

Motivet mbeten ende të paqarta.

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.013577938079834
array(1) { ["section"]=> string(71) "ndalon-te-furnizoje-makinen-ne-karburant-gjen-nje-grua-ne-bagazh-179181" }