Ndarja e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, gjykata merr vendimin e rëndësishëm për yjet e kinematografisë

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 08:44 18-08-2018 Ndarja e Angelina Jolie dhe Brad Pitt, gjykata merr vendimin e rëndësishëm për yjet e kinematografisë

Ndarja e Angelina Jolie dhe Brad Pitt vijon të mbetet një ndër lajmet më të diksutura në mediat ndërkombëtare.  

Mesa duket ndarja nga Angelina nuk ka qenë fort e lehtë për aktorin Brad Pitt. Siç raportojnë mediat e huaja ylli i kinematografisë ka rrëfyer se kjo periudhë i ka shërbyer për t’i kushtuar kohë vetes së tij.

Aktori 52- vjeçar momentalisht po kujdeset për veten e tij madje ka hequr dorë nga dieta edhe alkooli.

Sakaq, një gjykatës thuhet se ka urdhëruar Angelina Jolie të lejojë më shumë Brad Pitt të vizitojë gjashtë fëmijët e tyre para se të nënshkruhet një marrëveshje e përhershme. Ndërsa aktores i është dashur të bjerë dakort që ti japë ish-bashkëshortit të drejtën për të takuar fëmijët 4 orë kur ata janë në shkollë dhe 12 orë ditët kur nuk janë në shkollë.

Divorci i tyre po bëhet gjithnjë e më i vështirë pasi bëhet fjala për kujdestarinë e fëmijëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sokol Balla siç nuk e keni parë, me look të ri e tattoo, krah të vëllait (FOTO)
Pushimet e Blendi Fevziut, nga Maldivet në Dhërmi moderatori provon zhytjet nënujore (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.010825872421265
array(1) { ["section"]=> string(107) "ndarja-e-angelina-jolie-dhe-brad-pitt-gjykata-merr-vendimin-e-rendesishem-per-yjet-e-kinematografise-131466" }