Ndarja e çmimeve OSCAR, si u vesh Lori Hoxha (FOTO)

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 15:01 05-03-2018 Ndarja e çmimeve OSCAR, si u vesh Lori Hoxha (FOTO)

Top Channel transmetoi eventin më të rëndësishëm të yjeve të Hollywood-it, atë të ndarjes së çmimeve Oscar.

Transmetimi u moderua nga Ledion Liço, dhe mes të ftuarve ishte dhe një nga pronaret e Top Medias, Lori Hoxha.

Veshja e saj mori edhe shumë vemendje. E veshur me një fund të bardhë me pupla, dhe me një bluzë të qendisur me fije ari dhe një palë taka të bardha, Lori shkëlqeu mbrëmjen e djeshme.

Komentet për veshjen e Lorit ishin shumë pozitive, madje duke e cilësuar një veshje të denjë për tapetin e kuq.

Screenshot_2018-03-05-09-46-50-1-253x400.png

Screenshot_2018-03-05-09-46-20-1-300x297.png

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Wowwww! Olta Gixhari na prezanton me mamin e saj superyll...
Amarda Toska feston sot ditëlindjen, urimi i Ermal Mamaqit të lë pa fjalë... »
Article Logic
Execution time: 0.01352596282959
array(1) { ["section"]=> string(55) "ndarja-e-cmimeve-oscar-si-u-vesh-lori-hoxha-foto-112266" }