Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

Publikuar tek: fcb-bomb, më 09:07 13-10-2017 Ndarja e parakohshme nga jeta, shikoni si ka qenë Dritan Prifti në rini (FOTO)

Ditën e djeshme për familjen Prifti ka qënë një ditë zie dhe hidhërimi të thellë.

Ish-ministri i Energjitikës, Dritan Prifti u nda nga jeta në moshën 49-vjeçare nga një sëmundje e rëndë gjaku, prej së cilës vuante prej kohësh.

Por, si ka qenë në rininë e tij ish-deputeti Prifti? Përmes kësaj fotoje bardh e zi, shohim si ka qënë në rininë e tij Dritan Prifti, i cili në dukje nuk është më shumë se 20 vjeç.

Kjo foto është publikuar nga një miku i tij në rrjetet sociale, teksa ngushëllon familjarët e tij për humbjen e parakohshme të Priftit.  

 

dritaaaaa.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0038950443267822
array(1) { ["section"]=> string(81) "ndarja-e-parakohshme-nga-jeta-shikoni-si-ka-qene-dritan-prifti-ne-rini-foto-95725" }