Ndërhyn në matës, arrestohet elektriçisti në Fier

Publikuar tek: aktualitet, më 07:05 18-09-2015 Ndërhyn në matës, arrestohet elektriçisti në Fier Foto ilustruese

Agim Plaka, 52 vjeç me profesion elektriçist në Fier është arrestuar nga uniformat blu.

Elektriçisti akuzohet se ka bërë ndërhyrje në matësat elektrikë, gjë që u konstatua pas një kontrolli. 52 vjeçari akuzohet për “shpërdorim detyre” dhe tashmë do përballet me ligjin.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Sokol Mjacaj nga burgu: Jam penduar për çekët. Do jepja jetën time në vendin e atyre
Ekskluzive/ Zbardhen ekspertizat e mjekut grek dhe shqiptar për vdekjen e 16-vjeçares, shenjat pas qafe prova (Foto) »
Article Logic
Execution time: 0.013235092163086
array(1) { ["section"]=> string(54) "nderhyn-ne-mates-arrestohet-elektricisti-ne-fier-21066" }