Ndërhyrje për të përmirësuar rrjetin, qendra e Tiranës nesër pjesërisht pa drita (ORARET)

Publikuar tek: aktualitet, më 23:30 14-08-2019 Ndërhyrje për të përmirësuar rrjetin, qendra e Tiranës nesër pjesërisht pa drita (ORARET) Foto ilustruese nga Tirana, Sheshi Skenderbej

OSHEE njofton abonentët e Tiranës se nesër do të ketë ndërprerje të furnizimit me energji në disa zona, kryesisht pranë qendrës së kryeqytetit.

Sipas njoftimit, ekipet e OSHEE do të ndërhyjnë nesër (15 gusht) në 8 gabina për të përmirësuar furnizimin me energji elektrike të qytetarëve.

Kështu nga ora 09:00 deri në 15:00 do jenë pjesërisht pa drita zonat: Rrugët “Xhanfize Keko”, “Kujtim Laro”, Sadik Petrela”, “Rruga e Durrësit”, “Mine Peza”, pranë ish-Kafe Flora, “Mahmut Fortuzi”, “Siri Kodra‪”, “Rruga DIbrës”, “Ali Pashe Guxia”, “Hasbi Serani”, “Konferenca e Pezës” dhe “Teodor Keko”.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0106520652771
array(1) { ["section"]=> string(93) "nderhyrje-per-te-permiresuar-rrjetin-qendra-e-tiranes-neser-pjeserisht-pa-drita-oraret-175365" }