Ndërkohë që Noizy ndodhet tek berberi, ja çfarë bëjnë fansat e tij të “çmendur”

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:00 28-09-2016 Ndërkohë që Noizy ndodhet tek berberi, ja çfarë bëjnë fansat e tij të “çmendur”

Noizy gjendej tek berberi për të prerë flokët, ndërkohë që fansat e tij të “çmendur” bëjnë foto dhe video nga jashtë xhamave.

Noizy ka postuar një video në Instagram ku thotë “Ndërkohë që pres flokët, ja çfarë bëhet jashtë”, teksa ka drejtuar kamerën e celularit drejt fansave që brohorasin dhe e fotografojnë. Këngëtari nuk ka fansa vetëm në Shqipëri por kudo, dhe në Zyrih.

 

While in Zurich ❤️

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

 

❤️ In Zürich

A video posted by NOIZY (@zinizin) on

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027760982513428
array(1) { ["section"]=> string(82) "nderkohe-qe-noizy-ndodhet-tek-berberi-ja-cfare-bejne-fansat-e-tij-te-cmendur-54429" }