Ndërkohë që Paris çmenden për kombëtaren, Ermonela Jaho shkëlqen me të kuqe në teatrin antik (VIDEO)

Publikuar tek: kulture-art, më 11:17 21-06-2016

Ndërkohë që të gjithë janë të çmendur pas kombëtares shqiptare të futbollit që për të parën herë merr pjesë në Euro 2016, sopranoja Ermonela Jaho vazhdon të shkëlqejë në sytë e gjithë botës. Veshur me të kuqe, sopranoja ka mahnitur gjithkënd në teatrin antik.

Jaho këndoi Maria Stuarda nga Gaetano Donizetti. “Muzika madhështore na frymezon gjithmonë të gjithëve.... Flm publiku i C.D'Orange për atmosferën dhe mbështetjen”, u shpreh sopranoja pas shfaqjes.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.027365922927856
array(1) { ["section"]=> string(103) "nderkohe-qe-paris-cmenden-per-kombetaren-ermonela-jaho-shkelqen-me-te-kuqe-ne-teatrin-antik-video-44158" }