Ndërkohë që vendi është pa drita dhe ujë, Rama sjell ‘Kryeveprat’ në Tiranë

Publikuar tek: barometri, më 08:36 11-01-2017 Ndërkohë që vendi është pa drita dhe ujë, Rama sjell ‘Kryeveprat’ në Tiranë

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.02154016494751
array(1) { ["section"]=> string(78) "nderkohe-qe-vendi-eshte-pa-drita-dhe-uje-rama-sjell-kryeveprat-ne-tirane-65184" }