Ndërprerje e përkohshme e reshjeve, si pritet të jetë moti në vijim

Publikuar tek: aktualitet, më 10:44 19-01-2019 Ndërprerje e përkohshme e reshjeve, si pritet të jetë moti në vijim

Gjatë paraditës së sotme ka vijuar moti me vranësira dhe reshje shiu e dëbore në të gjithë territorin.

Pasditja sjell ndërprerje të reshjeve për t’u rikthyer sërish në mbrëmje dhe gjatë natës.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit rriten lehtë në mëngjes, por mbeten konstante në mesditë. Ato do të luhaten në vlerat ekstremale ditore nga -4°C deri në 14°C.

Era do fryjë mesatare në tokë, por e fortë në det me shpejtësi deri 45 km/h nga drejtimi jugor-juglindor, duke gjeneruar në det dallgëzim 4 ballë.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Pasi dekretoi Ramën ministër të Jashtëm, Meta relaksohet në Dajt me Tean dhe plakun prej bore
Pjesë e një karteli të fuqishëm droge, 20 vite burg për shqiptarin në Gjermani, dënim të pa shlyer edhe në atdhe (EMRI-FOTO) »
Article Logic
Execution time: 0.013091802597046
array(1) { ["section"]=> string(73) "nderprerje-e-perkohshme-e-reshjeve-si-pritet-te-jete-moti-ne-vijim-149413" }