Ndërprerje energjie në kryeqytet, OSHEE zbulon zonat dhe oraret

Publikuar tek: aktualitet, më 18:04 19-11-2019 Ndërprerje energjie në kryeqytet, OSHEE zbulon zonat dhe oraret

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Eletrike, ka njoftuar se do të ketë ndërprerje të energjisë në Tiranë.

Sipas OSHEE-së ndërprerja e energjisë do të bëhet në datat 20-21 Nëntor.

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, do të stakohet energjia në këto zona në kryeqytet:

20 Nëntor

09:00-15:00
Pjesërisht rrugët: “Mine Peza”, “Rruga Fortuzi”, “Vath Koreshi”, “Mihal Grameno”

09:00-10:00
Pjesërisht rruga “Gjin Bue Shpata”, pranë Drejtorisë së Tatimeve Tiranë

10:30-11:30
Pjesërisht rrugët: “Margarita Tutulani”, “Zef Jubani” pjeserisht.

12:00-13:00
Pjesërisht rrugët: “Komuna e Parisit”, “Sulejman Delvina” pranë Stadiumit “Selman Stërmasit”

21 Nëntor

09:00-15:00
Pjesërisht rruga “Tefta Tashko Koco”, pranë sheshit “Avni Rustemi”

Personazhi i vitit 2019

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.030050039291382
array(1) { ["section"]=> string(69) "nderprerje-energjie-ne-kryeqytet-oshee-zbulon-zonat-dhe-oraret-186471" }