Ndërprerje energjie në Tiranë dhe Gjirokastër, ja zonat dhe oraret

Publikuar tek: aktualitet, më 19:33 11-11-2018 Ndërprerje energjie në Tiranë dhe Gjirokastër, ja zonat dhe oraret Foto ilustruese

Disa zona të qytetit të Tiranës dhe të Gjirokastrës do të mbeten nesër pa drita.

OSHEE njofton se për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori” në Tiranë do të mbesin pa drita Kodra e Priftit, Shkozë.

Ndërsa në Gjirokastër për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin Goriçan pa drita do të mbesin këto zona; Ish komuna Allkaj: Zhelizhan, Mazhaj, Kundje, Toshkez, Allkaj, Delisufaj, Bicakaj.

Njoftim për abonentët e rajonit Tiranë:

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin “Uzina Traktori”, në datën 12 Nëntor do të stakohet energjia në këtë nstacion nga ora 09:00-13:00.
Pa energji do të mbesin Kodra e Priftit, Shkozë pjesërisht

Njoftim për abonentët e rajonit Gjirokastër:

Për shkak të punimeve të planifikuara në nënstacionin Gorican, në datën 12 Nëntor do të stakohet energjia elektrike në disa zona në Gjirokastër gjatë intervalit kohor 10:00-14:00.
Pa energji do të mbesin këto zona; Ish komuna Allkaj: Zhelizhan, Mazhaj, Kundje, Toshkez, Allkaj, Delisufaj, Bicakaj

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.033693075180054
array(1) { ["section"]=> string(72) "nderprerje-energjie-ne-tirane-dhe-gjirokaster-ja-zonat-dhe-oraret-141117" }