Ndërpritet ndeshja Itali - Shqipëri, shpërthen Shakohoxha: Turp i botës

Publikuar tek: sport, më 22:06 24-03-2017 Ndërpritet ndeshja Itali - Shqipëri, shpërthen Shakohoxha: Turp i botës

Është ndërprerë në minutën e 57 sfida mes Italisë dhe Shqipërisë për shkak të hedhjes së tymuesve në fushë.

Një grup tifozësh të revoltuar mesa duket nga rezultati negativ kanë hedhur në fushë flakadanë. Por arbitri ka marrë topin në dorë për t’u larguar nga fusha.

Nuk ka munguar as reagimi i ashpër i komentatorit Dritan Shakohoxha, i cili e ka quajtur “të papranueshme dhe të turpshme” atë që po ndodh. Sfida pritet të nisë sapo të pastrohet ajri në stadium.

qweqw312423rwertert44.jpg

dtrhyertyert6u45u.jpg

qwe2341256weryui.jpg

werwer343333.jpg

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « E pabesueshme! Mundësi e artë në minutën e parë të ndeshjes (VIDEO)
Kosova shënon GOL në minutën e 53-të ndaj Islandës »
Article Logic
Execution time: 0.011592149734497
array(1) { ["section"]=> string(73) "nderpritet-ndeshja-itali-shqiperi-shperthen-shakohoxha-turp-i-botes-73047" }