Ndërron jetë 22 vjeçari, i shpërtheu granata kur po hapte kanalin kullues

Publikuar tek: aktualitet, më 19:38 21-01-2017 Ndërron jetë 22 vjeçari, i shpërtheu granata kur po hapte kanalin kullues

Endri Guçe, 22 vjeç, nga fshati Vërdovë i Pogradecit, ka humbur jetën sot në spitalin e traumës në kryeqytet ku ishte dërguar pas plagosjes së djeshme.

22 vjeçari ishte duke punuar së bashku me dajën e tij, Raif Muçllari, 52 vjeç, për hapjen e një kanali kullues kur kanë hasur në një granatë të vjetër. Shpërthimi i granatës ka dëmtuar rëndë dy personat dhe sot i riu ka ndërruar jetë. Ndërkohë, Muçllari vazhdon të jetë nën kujdesin e mjekëve.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Artan Hoxha rrëfen 21 janarin e 2011-ës: Nuk kisha as xhaketë për të dalë në transmetim, jam përballur me ekzekutuesit
Dy italianë të moshuar ndalohen në plazhin e Vlorës, u kapën nga radari duke lundruar me skaf »
Article Logic
Execution time: 0.01124095916748
array(1) { ["section"]=> string(78) "nderron-jete-22-vjecari-i-shpertheu-granata-kur-po-hapte-kanalin-kullues-66226" }