Ndërron jetë 4 vjeçari, mbytet në pishinë

Publikuar tek: bota, më 22:23 17-02-2019 Ndërron jetë 4 vjeçari, mbytet në pishinë

Një vogëlush  ka gjetur vdekjen  gjatë pushimeve me familjen.

Presley Stockton nga Ëigan i Britanisë së Madhe është mbytur në pishinën e hotelit me katër yje.

Teksa familja ishte duke darkuar, 4 vjeçari është larguar nga tavolin adhe ka shkuar drejt pishinës, ku dhe është mbytur.

Edhe  pse ai u nxorr menjëherë nga pishina dhe iu dha ndihma e parë ishte tepër vonë, pasi vogëlushi  kishte ndërruar jetë

Si e vlerësoni punën e secilit ministër të qeverisë Rama 2?

Votoni nga 1 te 10 (1 nenkupton shumë keq, 10 nënkupton shumë mirë)

Anila Denaj - Ministre e Financave
Arben Ahmetaj - Ministër i Shtetit për Rindërtimin
Belinda Balluku - Ministre e Infrastukturës dhe Energjitikës
Bledi Çuçi - Ministër i Bujqësisë
Blendi Klosi - Ministër i Turizmit
Eduard Shalsi - Ministër Shteti për Mbrojtjen e Sipërmarrjes
Elisa Spiropali - Ministre e Shtetit për Marrëdhëniet me Parlamentin
Elva Margariti - Ministre e Kulturës
Etilda Gjonaj - Ministre e Drejtësisë
Evis Kushi - Ministre e Arsimit, Rinisë dhe Sportit
Ogerta Manastirliu - Ministre e Shëndetësisë
Olta Xhaçka - Ministre e Mbrojtjes
Pandeli Majko - Ministër i Diasporës
Sandër Lleshaj - Ministër i Brendshëm

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.012508869171143
array(1) { ["section"]=> string(47) "nderron-jete-4-vjecari-mbytet-ne-pishine-153176" }