Ndërron jetë aktori i njohur, burri i këngëtares së madhe Irma Libohova

Publikuar tek: aktualitet, më 11:23 17-03-2017 Ndërron jetë aktori i njohur, burri i këngëtares së madhe Irma Libohova

Ndërron jetë aktori i njohur i estradës Besnik Kaso, bashkëshorti i këngëtares së madhe Irma Libohova.

Mësohet se aktori vuante nga një sëmundje e rëndë dhe ditën e sotme i ka dhënë lamtumirën bashkëshortes së tij me të cilën kishte 32 vite martesë . 

Ndonëse ka luajtur pë përkrah aktorëve më me emër dhe ka interpretuar disa role edhe ne filmin shqiptar "Streha e re", Besniku zgjodhi të rrinte larg vëmendjes mediatike në vitet që pasuan.

Newsbomb.al i shpreh ngushëllimet më të sinqerta familjes për humbjen e madhe.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Përgjaket "VELIERA" në Durrës, “grupi ushtarak” rreh një grua, ndërhyn i riu për ta mbrojtur por përfundon në spital
Burri e rrihte, pronari e mashtroi, 46-vjeçarja: Rrezikoj të ngelem me vajzën në mes të rrugës »
Article Logic
Execution time: 0.0097770690917969
array(1) { ["section"]=> string(76) "nderron-jete-aktori-i-njohur-burri-i-kengetares-se-madhe-irma-libohova-72220" }