Ndërron jetë në moshën 57 vjeçare këngëtarja Peter Burns

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 20:22 24-10-2016 Ndërron jetë në moshën 57 vjeçare këngëtarja Peter Burns

 Peter Burns ka ndërruaj jetë në moshën 57 vjeçare si pasojë e një ataku në zemër.

 Ka qenë pikërisht menaxheri i saj i cili ka konfirmuar vdekjen e saj, shkruan “The Times”

Burns ka qenë pjesë e Big Brother 4 në Britani në vitin 2006.  Ajo u bë e njohur dhe për këngën e saj “You Spin me Round”.

Nga Veriu në jug, këto hotele mbajnë 5 yje.
Por me sa i vlerësoni ju?

Grand Hotel Resort - Velipoja
Rafaelo - Shëngjin
Kompleksi Lura - Gjiri i Lalezit
Palace Hotel - Durrës
Prestige Resort - Golem
Premium Resort - Golem
Fafa Hotel - Durrës
Grupi Harmonia - Hotel
Regina Hotel - Vlorë
Hotel Butrinti - Sarandë
Demi Hotel - Sarandë
Santa Quaranta Resort - Sarandë
Hotel Morina - Palasë
Hotel Fishta - Velipojë
Hotel Briliant - Qerret
Supreme Hotel - Qerret
Article Logic
Execution time: 0.014907121658325
array(1) { ["section"]=> string(62) "nderron-jete-ne-moshen-57-vjecare-kengetarja-peter-burns-57265" }