Ndërron jetë nëna, fëmijët në gjumë

Publikuar tek: bota, më 21:56 16-01-2019 Ndërron jetë nëna, fëmijët në gjumë

Një nënë e dy fëmijëve ka ndërruar jetë, pasi përzierja e alkoolit me kokainën i ka shkaktuar atak në zemër.

Tara Culley kishte dalë me miqtë e saj në lokal dhe për disa orë ka konsumuar alkool dhe një sasi kokaine.

Ndërkohë dy fëmijët e saj dhe vajza e të dashurit ishin duke qëndruar në shtëpi me gjyshen e tyre.

Edhe pse 28 vjeçarja u dërgua në spitalin e Manchesterit nuk ia doli dot.

Testet treguan se përzierja e alkoolit me kokainën i shkaktuan asaj një atak në zemër.

NINTCHDBPICT000462118612.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010746002197266
array(1) { ["section"]=> string(41) "nderron-jete-nena-femijet-ne-gjume-149110" }