Ndërron jetë vajza shqiptare në Itali, e përplasi makina në autostradë

Publikuar tek: rajon, më 20:45 07-11-2019 Ndërron jetë vajza shqiptare në Itali, e përplasi makina në autostradë Foto ilustruese

Një vajzë e re shqiptare ka ndërruar jetë në një aksident automobilistik në Itali.

Mediat italiane raportojnë se 25-vjeçarja me inicalet L.I dyshohet se po udhëtonte me makinën e saj në autostradë Asti-Cuneo kur ndaloi makinën dhe tentoi të kalonte në anën tjetër të rrugës.

Në këtë moment e reja shqiptare është përplasur nga një makinë tjetër. Ajo u transportua me urgjencë në spital por nuk i mbijetoi dot plagëve të rënda.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0074441432952881
array(1) { ["section"]=> string(76) "nderron-jete-vajza-shqiptare-ne-itali-e-perplasi-makina-ne-autostrade-185081" }