Ndërron jetë vogëlushja 8-vjeçare, ra nga kati i gjashtë i pallatit

Publikuar tek: aktualitet, më 16:36 29-03-2017 Ndërron jetë vogëlushja 8-vjeçare, ra nga kati i gjashtë i pallatit Foto ilustruese

Ndërron jetë në spitalin e Traumës vogëlushja me incialet K.P.  Një vajzë vetëm 8 vjeçe është rrëzuar nga kati i gjashtë i një pallati në Lezhë, rreth orës 12 e 30 minuta në lagjen “Besëlidhja”.

Vajza ka qenë vetëm brenda banesës  dhe po luante në ballkon ndërsa e ëma kishte dalë për të blerë ushqime.

Menjëherë 8-vjeçarja është nisur në spitalin e Lezhës e më pas me helikopterin e Ministrisë së Shëndetësisë drejt Tiranës pasi kishte marrë dëmtime të rënda në kokë por pavarësisht ndihmës, nuk mundi të mbijetonte.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Vajza “kokëkuqe” habit qytetarët e Tiranës, lahet me ujërat e zeza në Lanë
Arrestohet super-mashtruesi, mendoi se do shpëtonte, por kapet në kufirin me Greqinë (EMRI) »
Article Logic
Execution time: 0.010817050933838
array(1) { ["section"]=> string(72) "nderron-jete-vogelushja-8-vjecare-ra-nga-kati-i-gjashte-i-pallatit-73509" }