Ndërron jetë zëvendës ministri i financave në Kosovë

Publikuar tek: rajon, më 14:22 03-11-2019 Ndërron jetë zëvendës ministri i financave në Kosovë

Ish-kryetari i komunës së Graçanicës, Bojan Stojanoviç ka ndërruar jetë në moshën 49 vjeçare pas një sulmi në zemër.

Stojanoviç ishte kryetari i parë i komunës së Graçanicës ku e drejtoi nga viti 2009 në 2013.

Së fundmi, ai ishte zëvendësministër në Ministrinë e Financave në qeverinë e Kosovës.

Sipas mediave serbe, Stojanoviç ishte i martuar dhe la pas gruan me tre fëmijë.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.029054164886475
array(1) { ["section"]=> string(59) "nderron-jete-zevendes-ministri-i-financave-ne-kosove-184550" }