Ndërtesa shpërthen në flakë, nëna hedh nga kati i katërt 3 fëmijët

Publikuar tek: bota, më 10:53 04-05-2016

Një nënë ka hedhur nga kati i katërt i ndërtesës tre fëmijët e saj për ti shpëtuar nga flakët që kishin gllabëruar ndërtesën.

30 vjeçarja nuk ka mundu ti nxjerrë normalisht fëmijët nga ndërtesa pasi ndërtesa është përfshitë menjëherë nga flakët, ajo ka filluar të bërtasë me të madhe dhe njerëzit janë mbledhur poshtë ndërtesës dhe kanë pritur të tre fëmijët ku me I madhi ishte 4 vjeç dhe I vogli 7 muajsh.

Ngjarja ka ndodhur në Korenë e Jugut ku 30­ vjecarja Precious Enyioko nga dëshpërimi dhe e mbetur pa zgjidhje hodhi nga dritarja fëmijët dhe i shpëtoi ato nga flaka.

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Ted Cruz tërhiqet nga gara, Donald Trump tashmë pa rival
KE-ja propozon një heqje të vizave me kushte për Turqinë »
Article Logic
Execution time: 0.010509967803955
array(1) { ["section"]=> string(71) "ndertesa-shperthen-ne-flake-nena-hedh-nga-kati-i-katert-3-femijet-39455" }