Ndërtimet pa leje, Rama: Ja e vërteta e prishjeve selektive

Publikuar tek: aktualitet, më 15:42 06-03-2015 Ndërtimet pa leje, Rama: Ja e vërteta e prishjeve selektive Fotoja e publikuar nga kryeministri

Kryeministri Rama ka publikuar dy foto në rrjetin social ku duken dy objekte të ndërtuara buzë rrugës dhe që tashmë shteti duhet t’i shpronësojë pasi ato janë legalizuar.

“E kanë legalizuar në rrugë e tani shteti duhet ta shpronësoje me para! Mijëra të tilla peshqesh nga koha”, shkruan kryeministri duke ironizuar kështu edhe qeverinë paraardhëse.

“Kush e sheh thotë si ka mundësi! PD thotë se prishjet janë selektive! E vërteta? E kanë legalizuar në rrugë”, shkruan Rama duke e thënë këtë të vërtetë të tij edhe përmes fotove.

 

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « Rama-Braçes: Një trup kaq i vogël, prodhon kaq shumë zhurmë, Braçe: S'bëj më shumë se të tjerët
Çështja “Doshi”, gjykata jep arrest me burg për Durim Bamin »
Article Logic
Execution time: 0.011260986328125
array(1) { ["section"]=> string(62) "ndertimet-pa-leje-rama-ja-e-verteta-e-prishjeve-selektive-5164" }